Слайд з презентації про розвиток Шептицького мікрорегіону

Шептицький вугільний мікрорегіон готують до закриття шахт та “зеленої” трансформації

20.11.2024
Новини

Район, який об’єднує 7 громад, готується до планового закриття шахт, тож серед варіантів розвитку орієнтується на зелену трансформацію. У громадах планують розвивати види діяльності, які не мають вуглецевого сліду.

Т.в.о. директора департаменту економічної політики Львівської ОДА Орест Гринів:

“Індустріальний парк “Червоноград” передбачає сміттєпереробний завод, підприємства альтернативної енергетики, сонячні електростанції. Можна також розвивати як зелений, так й індустріальний туризм за прикладом Польщі. У Сілезькому воєводстві також закривалися шахти. І вони провели ревіталізацію, тож зараз там є музеї, виставкові центри на базі колишніх шахт”

Зараз на різних стадіях реалізації вже перебувають два проєкти вітрової і один проєкт гідроенергетики. Крім того, в регіоні є 4 СЕС потужністю понад 11 МВт, 2 маліГЕС потужністю 1,148 МВт та 1 БіоТЕЦ електричною потужністю 2,4 МВт та тепловою – 7,5 МВт.

Розробили інвестиційний паспорт за підтримки Проєкту “Справедлива трансформація та зелене відновлення енергетичного сектору України”, що впроваджується в Україні компанією Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH за дорученням Федерального міністерства економіки та захисту клімату Німеччини (BMWK).

Партнерський матеріал

Стати учасником
100 RE UA

Перейти на 100% відновлюваної енергетики в Україні – можливо!