Сонячні панелі

Асоціація сонячної енергетики України уклала меморандум з ДП “Прем’єр Експо”

22.04.2024
Новини

Голова правління АСЕУ Владислав Соколовський разом з виконавчим директором ДП “Прем’єр Експо”, директором виставки ReBuild Ukraine Оленою Кононенко підписали Меморандум про співпрацю.

Подія відбулася 16 квітня.

Першим спільним проєктом стане участь у головній інженерній виставці України “Aquatherm Kyiv”, де АСЕУ візьме участь в організації дискусійної панелі. Головна тема обговорення – шляхи забезпечення енергетичної незалежності та використання сонячної генерації як інструменту енергетичної безпеки територіальних громад у 2024 році.

Триває і налагодження співробітництва з іншими учасниками галузі. Зокрема 11 квітня Владислав Соколовський та директор АСЕУ Олександр Кісільов провели онлайн-зустріч із представниками Польської Асоціації фотоелектричної промисловості SBF Polska PV.

Під час обговорення представники польських енергокомпаній розповіли про особливості їх законодавства, проблеми та “підводне каміння”, з якими вони зіткнулися під час розгортання децентралізованої енергосистеми. А також поділилися рішеннями, які можуть бути корисними українській енергетичній спільноті.

Партнерський матеріал

Стати учасником
100 RE UA

Перейти на 100% відновлюваної енергетики в Україні – можливо!