welcome image

Berlin Energy Transition Dialogue

31.03.2023
Новини

[:ua]

Сьогодні у Берліні стартував один із найбільших європейських форумів присвячених енергетиці. Делегацію Global 100% RE на цьому форумі представляє голова правління Aleksandr Dombrovskyy та член правління Олексій Корчміт.
Мета форуму – двостороннє партнерство Німеччини та її партнерів в енергетичному секторі.
Основними темами для обговорення цього року стали – захист клімату, розвиток кліматично-сумісних енергетичних систем та адаптація до наслідків зміни клімату.

Під час Berlin Energy Transition Dialogue генеральний директор International Renewable Energy Agency (IRENA) Франческо Ла Камера представив попередній перегляд World Energy Transitions Outlook 2023, вимагаючи суттєвої корекції курсу енергетичного переходу.

Попередній перегляд IRENA окреслює три пріоритетні елементи енергетичного переходу, включаючи фізичну інфраструктуру, політичні та регуляторні механізми, а також висококваліфіковану робочу силу, що потребує значних інвестицій і нових форм співпраці, у яких усі учасники можуть відігравати оптимальну роль.
У попередньому перегляді також наголошується, що будь-які нові інвестиційні рішення повинні бути ретельно оцінені, щоб стимулювати перехід і зменшити ризик викидання активів. Близько 1 трильйона доларів США запланованих щорічних інвестицій у викопне паливо до 2030 року має бути перенаправлено на перехідні технології та інфраструктуру, щоб зберегти цільовий показник 1,5 °C у межах досяжності. Втручання державного сектора також потрібне для більш справедливого спрямування інвестицій до країн.

[:]

Партнерський матеріал

Стати учасником
100 RE UA

Перейти на 100% відновлюваної енергетики в Україні – можливо!