wind turbine and solar panels

Microsoft інвестує понад $10 млрд у ВДЕ для забезпечення центрів обробки даних та штучного інтелекту

10.05.2024
Новини
Microsoft підписала угоду про інвестування понад 10 мільярдів доларів у розвиток потужностей відновлюваної енергетики для забезпечення висхідного попиту на штучний інтелект і центри обробки даних.
Згідно з угодою, компанія Brookfield Asset Management поставить 10,5 гігават відновлюваної енергії для Microsoft в період між 2026 і 2030 роками у США і Європі. Компанії охарактеризували угоду як найбільшу угоду про закупівлю електроенергії, підписану між двома корпоративними партнерами.
10,5 гігавата потужностей відновлюваної енергетики в три рази перевищують 3,5 гігавата електроенергії, які споживають центри обробки даних у Північній Вірджинії, найбільшому ринку центрів обробки даних у світі.
Масштаби угоди можуть збільшитися і включати додаткові енергетичні потужності в США і Європі, а також в Азії, Латинській Америці та Індії. Угода буде зосереджена на вітровій💨, сонячній та нових безвуглецевих технологіях.
 Microsoft пообіцяла, що до 2030 року 100% своєї електроенергії буде вироблятися шляхом закупівель енергії з нульовим рівнем викидів вуглекислого газу.
Партнерський матеріал

Стати учасником
100 RE UA

Перейти на 100% відновлюваної енергетики в Україні – можливо!