Лікар зі стетоскопом

МОЗ встановить сонячні електростанції у 130 закладах первинної медичної допомоги

11.07.2024
Новини

Міністерство охорони здоров’я України планує протягом п’яти місяців закупити та встановити сонячні електростанції у 130 закладах первинної медичної допомоги.

Йдеться про цілі комплекти з сонячних панелей, інверторів та акумуляторних батарей, які забезпечать стабільність роботи закладів охорони здоров’я.

Обладнання встановлять у Волинській, Рівненській, Житомирській, Вінницькій, Закарпатській, Івано-Франківській, Тернопільській, Чернівецькій, Київській, Чернігівській, Черкаській, Сумській, Кіровоградській, Полтавській, Харківській, Дніпропетровській, Запорізькій, Миколаївській та Одеській областях.

“Регулярні атаки ворога на цивільну інфраструктуру ставлять під загрозу повноцінну роботу нашої медичної системи. Тому ми працюємо над тим, щоб забезпечити медзакладам можливості для максимально автономної роботи, аби пацієнти мали змогу отримувати всю необхідну медичну допомогу безперебійно та в повному обсязі. Сучасні технології дозволяють підсилити нашу енергетичну безпеку, в тому числі шляхом встановлення сонячних станцій. Вдячні партнерам за ефективну співпрацю та підтримку. Енергетичне обладнання, встановлене на 130 закладах первинної медичної допомоги, сприятиме тому, що наші пацієнти матимуть доступ до медичних послуг незалежно від обставин та злочинних дій Росії”, – зазначив міністр охорони здоров’я України Віктор Ляшко.

Закупівлі та інсталяція СЕС відбудеться в межах спільного проєкту МОЗ України та Світового банку “Зміцнення системи охорони здоров’я та збереження життя в Україні HEAL”.

Партнерський матеріал

Стати учасником
100 RE UA

Перейти на 100% відновлюваної енергетики в Україні – можливо!