welcome image

Новий підхід може оптимізувати процес виробництва перовскітних сонячних панелей

23.03.2023
Новини

[:ua]Концепція, розроблена Національною лабораторією відновлюваної енергії National Renewable Energy Laboratory, може спростити процес виробництва перовскітних сонячних панелей, а таким чином, прискоривши шлях до комерціалізації технології.

Перовскітні сонячні елементи виготовляються шляхом нанесення різних шарів на провідну скляну підкладку. Щоб створити повну структуру пристрою, потрібні кілька покриттів. Новий підхід National Renewable Energy Laboratory поєднує або взагалі усуває деякі етапи, спрощуючи виробничий процес і потенційно знижуючи витрати на виробництво.


Перовскіт – кальцієво-титановий оксидний мінерал, що складається з титанату кальцію. Його назва також застосовується до класу сполук, які мають такий самий тип кристалічної структури, як CaTiO₃, відомий як структура перовскіту.

Перовскітні сонячні панелі складаються з перовскітного світлопоглинального шару та шарів, які витягують позитивні та негативні заряди на протилежних сторонах перовскіту під час поглинання світла.

У своїх дослідженнях команда National Renewable Energy Laboratory виготовила високоефективний сонячний елемент, який зберіг понад 90% своєї початкової ефективності після 1200 годин безперервної роботи.[:]

Партнерський матеріал

Стати учасником
100 RE UA

Перейти на 100% відновлюваної енергетики в Україні – можливо!