Підсумки 8-го Газового Форуму

07.11.2023
Новини
?? 25-26 жовтня 2023 року проходив 8-ий Український Газовий Форум, який зібрав 64 спікери з усього світу. Форум об’єднав лідерів галузі Європи в обговореннях щодо майбутньої енергетичної архітектури світу.
Хочемо поділитися основними тезами та відео виступу голови правління Global 100% RE та президента МХП Еко Енерджи Олександр Домбровський.
Ключові меседжи цих двох дуже потужних днів:
– Ми звикли до парадигми «енергетика і мир», і постійно шукали рішення для енергетичної політики, незалежності і безпеки за формулою миру. А сьогодні повинні шукати абсолютно іншу формулу і осмислювати парадигму «енергетика і війна».
– Багато проєктів які були презентовані на попередніх Форумах “на папері” вже побудовані та успішно функціонують попри війну. Як приклад, біогазові комплекси МХП Еко Енерджи та сонячні станції, які в т.ч. були побудовані в цому році
– Реальні рішення й проєкти будівництва вирішуються лише на базі колективного обговорення різних точок зору. І на таких засадах повинна будуватися реальна енергетична політика Україниhttps://youtu.be/YPLWTdZ3s_0
https://youtu.be/tPubDwzBPAc
Партнерський матеріал

Стати учасником
100 RE UA

Перейти на 100% відновлюваної енергетики в Україні – можливо!