Представлення громадської спілки «Global 100RE Ukraine»

24.09.2019
Новини

24 вересня відбулось представлення Громадської Спілки «Global 100RE Ukraine» в рамках міжнародної конференції “Енергія з біомаси 2019”.

Що таке 100RE UA? Це найбільше громадське об’єднання асоціацій, компаній, експертів, лобістів та відповідальних політиків разом з громадянським суспільством поєднаних спільною метою та ідеями переходу України на 100% відновлюваних джерел енергії.

Відкрив церемонію Голова правління спілки Global 100RE Ukraine Олександр Домбровський:

“Що потрібно для щастя українцям? Результати нещодавнього соціологічного опитування показують, що для щастя українцям потрібно, щоб були щасливі їх діти. Місія платформи Global 100RE Ukraine: об’єднати економіку, екологію та енергетику на благо людей задля підвищення довготривалості життя та загального комфорту. Наше бачення – об’єднати зелені команди, які мають схожі цілі та принципи для формування економічного підґрунтя для вирішення екологічних проблем.”

Презентація “Global 100% RE Україна. 100% чистої енергії сьогодні – 100 Років життя завтра” – Олександр Домбровський, Голова громадської спілки “Global 100 RE Ukraine”:

У церемонії відкриття платформи Global 100% RE Україна взяли участь представники асоціацій-засновників – найбільші гравці ВДЕ, зокрема: Руслана Лижичко (Офіс Амбасадора відновлюваної енергії), Андрій Конеченков (Українська вітроенергетична асоціація), Георгій Гелетуха (Біоенергетична асоціація України), Олександр Рєпкін (Українська воднева рада), Людмила Циганок (Професійна Асоціація Екологів України), Артем Семинишин (Асоціація сонячної енергетики України), а також Іван Гайдуцький (Виконавчий директор ГС “Глобал 100РЕ Україна). Також, засновниками спілки є Українська асоціація енергосервісних компаній, Центр розвитку Бессарабії, Інститут глобальних трансформацій.

Створення платформи Global 100% RE Україна – це найпотужніша спроба в Україні зробити економічну, енергетичну та екологічну політику свідомою. Global 100% RE Україна це в майбутньому найбільша концентрація зелених компаній, експертів, лобістів та відповідальних політиків разом з громадянським суспільством об’єднаних спільною метою та ідеями. Ми об’єднуємо економіку, екологію, енергетику та політику на благо людей задля підвищення довготривалості життя та загального комфорту.

Про наслідки зміни клімату у світі та в Україні розповів у своєму виступі Член правління ГС “Глобал 100РЕ Україна Георгій Гелетуха:

Також, чотири міста України (Львів, Житомир, Кам’янець-Подільський, Чортків), які оголосили перехід до 100% ВДЕ,отримали відзнаку “Зелені ворота”. Відзнака “Зелені ворота” символізує зелений шлях, яким будуть рухатись міста.

Партнерський матеріал

Стати учасником
100 RE UA

Перейти на 100% відновлюваної енергетики в Україні – можливо!