welcome image

Робоча поїздка команд Біоенергетична Асоціація України та Global 100% RE Ukraine до водоростевої ферми

12.05.2023
Новини

У рамках договору про співробітництво з Інститут кліматично орієнтованого сільського господарства НААН делегація Біоенергетична Асоціація України Georgii Geletukha, Global 100% RE Ukraine Aleksandr Dombrovskyy та директором МХП Еко Енерджи Іван Тракслер відвідали з робочим візитом водоростеву ферму Міжнародної біотехнологічної компанії ЖИВАЯ ХЛОРЕЛЛА.

Мікроскопічні водорості, вирощені у відкритих та закритих фотобіореакторах – є видами агросировини, що придатна для виробництва біогазу, з 2-кратним заліком енергії згідно Додатку ІХ Директиви ЄС RED II.
МХП – агроіндустріальний холдинг та «зелений» еколідер, який ставить перед собою амбітну ціль – досягнути вуглецевої нейтральності. Для цього він на всіх світових екологічних та біоенергетичних платформах презентує Інноваційну програму МХП «Відновлення родючості українських ґрунтів за допомогою органічних добрив», а також проєкт «Органічний гектар» на базі біогазового комплексу «Біогаз Ладижин» у Вінницькій області. Біогазові комплекси МХП виробляють органічні добрива у твердій і рідкій формах, які є унікальними продуктами, які завдяки своїм властивостям можуть відновлювати родючість ґрунтів, підвищувати вміст гумусу, що призведе до збільшення урожайності. МХП уже застосовує унікальні органічні препарати на своїх полях, а також дає можливість відчути їх перевагу місцевим фермерам у Вінницькій області.
Працюємо разом для відновлення енергетичної безпеки України та родючості наших ґрунтів!
Партнерський матеріал

Стати учасником
100 RE UA

Перейти на 100% відновлюваної енергетики в Україні – можливо!