![welcome image](https://100re.org.ua/wp-content/themes/ukraine_100re/assets/images//default-w-card.jpg)
![welcome image](https://100re.org.ua/wp-content/themes/ukraine_100re/assets/images//default-w-card.jpg)
Співпраця між АСЕУ та Івано-Франківським Національним технічним університетом нафти і газу
21.09.2021[:ua]
Директор АСЕУ Артем Семенишин привітав ректора і професорсько-викладацький склад Івано-Франківського Національного технічного університету нафти і газу з Днем народження Університету. Крім того, під час урочистостей, між Асоціацією сонячної енергетики України та НТУ нафти і газу відбулось підписання Меморандуму про співробітництво в рамках започаткованої Університетом нової програми підготовки бакалаврів “інженерія відновлюваної енергетики”. Асоціація стане надійним партнером для працевлаштування майбутніх випускників на підприємтсвах сонячної енергетики.
![](https://100re.org.ua/wp-content/uploads/2021/09/242596603_706584714069466_2884127244306850702_n.jpg)
![](https://100re.org.ua/wp-content/uploads/2021/09/242596603_706584714069466_2884127244306850702_n.jpg)
![](https://100re.org.ua/wp-content/uploads/2021/09/242549767_706584530736151_1070889567677151970_n.jpg)
![](https://100re.org.ua/wp-content/uploads/2021/09/242549767_706584530736151_1070889567677151970_n.jpg)
[:]
Стати учасником
100 RE UA
Перейти на 100% відновлюваної енергетики в Україні – можливо!