welcome image

У Чернігівській області запрацює фінська сонячна енергетична система

28.03.2023
Новини

[:ua]

Минулого тижня Чернігівська ОДА отримала понад сотню сонячних панелей та необхідне обладнання для влаштування енергетичної системи. Доставила цей важливий вантаж фінська компанія Playgreen Finland Oy завдяки Suomen suurlähetystö Kiova – Embassy of Finland in Kyiv
Це дуже необхідна допомога для області, тому заступниця начальника ОВА Жанна Шерстюк під час зустрічі висловила вдячність за підтримку фінській делегації. Вона сказала:

«Це неоціненно! Це дуже вчасно! І це точно буде запорукою стабільного функціонування закладу. Адже події останнього року нам довели, що ми маємо бути максимально автономними, зважаючи на постійні атаки ворога нашої енергетичної мережі. Медична ж допомога повинна надаватися в будь-який час, за будь-яких умов».

Генеральний директор закордонної компанії Jouni Penttinen зазначив, що планує продовжувати допомагати Чернігівщині в енергетичній сфері.
Керівник Обласного центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф Ігор Даниленко повідомив, що сонячна енергетична система наразі повністю встановлена та готова до роботи.

[:]

Партнерський матеріал

Стати учасником
100 RE UA

Перейти на 100% відновлюваної енергетики в Україні – можливо!