У Вінниці оголосили переможців конкурсу дитячого малюнку, організованого за підтримки Global 100RE Ukraine

01.06.2024
Новини

Ця історія почалася ще три роки тому, у 2021-му. Global 100RE Ukraine тоді долучилася до організації конкурсу дитячого малюнку. Дійшло до півфіналу – новину про це можна знайти від 22 лютого 2020 року. За два дні до повномасштабного російського вторгнення.

Конкурс було поставлено на паузу. Сьогодні, у Міжнародний день захисту дітей, організатори віддали борг переможцям.

Загалом у число переможців було номіновано 22 малюнки. Малюнок може одночасно перемогти як у номінації онлайн-голосування, так і за вибором журі.

За результати фінального підрахунку було визначено:

  • три переможця у чотирьох вікових групах;
  • три онлайн-переможці першого туру;
  • три спецнагороди;
  • три незалежних переможців від Global 100% RE Ukraine
  • гран-прі конкурсу.

Роботи усіх переможці та фіналістів будуть надруковані у каталозі, буде виставка, малюнки потраплятимуть на інші виставки, організовані у різних містах України.

Відкритий всеукраїнський дитячий мистецький конкурс “Рідна Вінниччино моя – бережімо тебе” був організований за ініціативи та підтримки голови правління “Global 100RE Ukraine” Олександра Домбровського та Народного художника України, голови громадської організації “Кращий Художник” Володимира Козюка. Проєкт підтримали Сергій Кудлаєнко, Микола Філонов та інші громадські діячі та організації.

Ми публікуємо гран-прі, і переможців від Global 100RE Ukraine (1, 2, 3 місця відповідно). Всі ж роботи можна подивитися за посиланням.

 

Партнерський матеріал

Стати учасником
100 RE UA

Перейти на 100% відновлюваної енергетики в Україні – можливо!