Газопоршнева установка

Уряд спростив процедуру розміщення газопоршневих установок на об’єктах критичної інфраструктури

14.05.2024
Новини

Як повідомив прем’єр-міністр Денис Шмигаль на своєму ТГ-каналі, йдеться про установки, необхідні для забезпечення безперебійного електроживлення шкіл, лікарень та об’єктів критичної інфраструктури. Тепер їх можна буде встановити без проходження низки дозвільних процедур.

Це дозволить створити резерв потужності на випадки екстреного відключення електропостачання й водночас децентралізувати генерацію.

Зміни внесено до постанови КМУ від 13.12.2017 №1010 “Про затвердження критеріїв визначення планованої діяльності, яка не підлягає оцінці впливу на довкілля, та критеріїв визначення розширень і змін діяльності та об’єктів, які не підлягають оцінці впливу на довкілля” та постанови від 07.12.2023 №1320 “Деякі питання розміщення газопоршневих когенераційних установок на період воєнного стану”.

Йдеться про спрощення умов для будівництва та/або розміщення газопоршневих та газотурбінних установок, зокрема когенераційних, блочно-модульних котелень, дизельних/бензинових та газових генераторів (потужністю від 1 МВт та більше), а також пов’язаних з ними мереж, вузлів обліку тощо.

Партнерський матеріал

Стати учасником
100 RE UA

Перейти на 100% відновлюваної енергетики в Україні – можливо!