Виробництво енергії з соломи. Положення, технології та інновації в Данії 2011

29.05.2011
Аналітика

Внаслідок нафтової кризи 1973 р. була започаткована датська політика щодо перетворення соломи на енергію для зменшення енергетичної залежності від нафти.

Cьогодні Данія займає лідируючі позиції на світовому ринку, а інновації продовжують до сьогоднішнього дня для досягнення амбітної мети – постачання вільної енергії в 2050 році.

Спочатку солома використовувалася переважно фермерами для виробництва тепла, але сьогодні вона широко використовується як біопаливо в централізованих і децентралізованих теплоелектроцентралях. Нові технології, такі як піроліз і виробництво біопалива 2-го покоління, дозволяють соломі приймати більш гнучку роль у енергозабезпеченні майбутнього, в поєднанні з іншими відновлюваними джерелами енергії, і виконувати попит на більше біопалива в транспортному секторі.

Ця публікація надає огляд технологій, інноваційних рішень і політики в рамках соломи для енергетичних цілей у Данії. Він також містить перелік компаній та організацій, що володіють певними навичками та технологіями у ланцюжку постачання від виробництва, логістики, попередньої обробки, конверсії та утилізації.

Брошура “Виробництво енергії з соломи. Положення, технології та інновації в Данії” підготовлена ​​в рамках проекту “Об’єднана мережа: від біомаси до отримання енергії”, який співфінансувати Регіональним європейським фондом розвитку та Агенством Данії з науки, технологій та інновацій.

Брошура була виконана організацією Agro Business Park (менеджер проекту), факультетом природничих наук Датського університету (KU Life), Інститутом сільського господарства і продовольчих інновацій (Agro Tech), факультетом сільськогосподарських наук університету Aarhus (DJF), і національною лабораторією з вивчення раціональних способів отримання енергії Датського технічного університету (Risш DTU).

Завантажити

Партнерський матеріал

Стати учасником
100 RE UA

Перейти на 100% відновлюваної енергетики в Україні – можливо!