welcome image

Визначний день для українського сектору відновлюваної енергетики

31.03.2023
Новини

[:ua]

Global 100% RE Aleksandr Dombrovskyy Олексій Корчміт разом із асоціативними членами спілки Solar Energy Association of Ukraine Біоенергетична Асоціація України Українська Вітроенергетична Асоціація – УВЕА Українська асоціація Енергосервісних компаній Українська Воднева Рада підписала Меморандум про взаєморозуміння та співпрацю з найбільшою асоціацією відновлюваної енергетики Німеччини Bundesverband Erneuerbare Energie (BEE), до складу якої входять асоціативні члени Fachverband Biogas e.V., German Wind Energy Association і BSW Solar.

Головна ціль Меморандуму – створення та підтримання постійних контактів і посилення співробітництва Німеччини та України у сфері відновлюваної енергетики та клімату й розробки заходів, спрямованих на захист екології, зупинки кліматичних змін, прискорення «зеленого» переходу та розвиток експортного потенціалу «зелених» галузей економіки України.
Варто зазначити, що один із пунктів Меморандуму передбачає розробку Плану зеленої трансформації та декарбонізації національної економіки «RePowerUA», який базується на положеннях та досвіді впровадження плану «RePowerEU», який прийнято Єврокомісією, та практичному досвіді сектору відновлюваної енергетики Німеччини.

Як зазначила Президентка BEE докторка Simone Peter: «Ще один рік поспіль BEE підкреслює велике значення міжнародного співробітництва для захисту клімату. Зокрема, спільне зобов’язання підтримувати реконструкцію та безпеку енергопостачання України – є яскравим свідченням міжнародної співпраці та згуртованості проти росії. Німецькі компанії готові підтримувати розвиток української енергетики та виробництва тепла на відновлюваних джерелах енергії. Для України це означає більш безпечне децентралізоване постачання та більшу незалежность від росії. Ми дуже раді, що в майбутньому зможемо сильніше підтримувати українців»

[:]

Партнерський матеріал

Стати учасником
100 RE UA

Перейти на 100% відновлюваної енергетики в Україні – можливо!