![](https://100re.org.ua/wp-content/uploads/2023/12/413900805_665589292414509_1845984380806715696_n.jpg)
![](https://100re.org.ua/wp-content/uploads/2023/12/413900805_665589292414509_1845984380806715696_n.jpg)
З Днем Енергетика!
22.12.2023Не вистачить слів, щоб подякувати вам за вашу роботу, завдяки якій вистояла наша енергетична система минулої зими, і ми впевнені, вистоїть і зараз. І особливо ми вдячні зеленим енергетикам, які попри війну продовжують розвивати сектор відновлюваної енергетики та наближати нашу економіку до 100% RE.
Щиро бажаємо всім енергетикам миру, успіхів та зеленого майбутнього!
Стати учасником
100 RE UA
Перейти на 100% відновлюваної енергетики в Україні – можливо!