welcome image

Заклади охорони здоров’я будуть оснащені сонячними панелями

28.03.2023
Новини

[:ua]

Міністерство охорони здоров’я України спільно з Міністерство енергетики України розпочинає проект щодо встановлення сонячних панелей на лікарнях.
Проєкт матиме назву “Промінь надії” і реалізовуватиметься коштами міжнародних партнерів, що дозволить українським лікарням залишатися більш стійкими в умовах енергетичного тероризму росіян.
Наразі експерти програми визначають перелік об’єктів, на яких будуть встановлені сонячні панелі. Пріоритет надаватиметься тим регіонам, які були найвразливішими до відключень електроенергії або ж постраждали від бойових дій.

За словами міністра охорони здоров’я Viktor Liashko, під час встановлення сонячних панелей відбуватиметься також суттєва модернізація медичного закладу. Кожна така сонячна електростанція дозволить лікарням економити до 70% витрат на енергоресурси та допоможе частково забезпечити роботу медзакладу під час аварійних відключень.
Також сонячні електростанції будуть доповнені установками для зберігання енергії, які дозволять забезпечити енергоживлення лікарень щонайменше на чотири години.

[:]

Партнерський матеріал

Стати учасником
100 RE UA

Перейти на 100% відновлюваної енергетики в Україні – можливо!