“Зелений” діалог, ‘Green Energy’ Golf Cup & Conference

10.06.2021
Новини

[:ua]

В рамках традиційних зустрічей Global 100 RE Ukraine стартував новий формат фахових дискусій – «Зелений діалог».
В центрі обговорення був вуглецевий тариф ЄС та його вплив на український експорт.
Голова правління платформи Global 100 RE Ukraine Олександр Домбровський зазначив:
«Промисловість та чиста енергетика – «це два крила одного птаха»- української економіки.
Потрібна синергетична співпраця в сферах експорто орієнтованого виробництва та відновлюваної енергетики і енергоефективності. Це дозволить зробити нашу економіку чистішою та більш конкурентоспроможною, а також реалізувати експортний потенціал в ЄС».
Із презентацією на тему «Вуглецевий тариф ЄС як нове покоління торговельного протекціонізму. Що очікувати українським експортерам?» виступив Назар Бобицький Директор Брюссельського офісу Української асоціації бізнесу та торгівлі (UBTA). Пан Бобицький – професійний український дипломат із більш, ніж 20-річним досвідом роботи. Перед тим, як приєднатись до UBTA, він обіймав посаду заступника Голови Місії Представництва України при ЄС у Брюсселі. Окрім того, він брав участь в перемовинах щодо укладення Угоди про асоціацію між Україною та ЄС.
До професійної дискусії також долучились представники профільних асоціацій, Центра Разумкова, Бізнес-школи МІМ, Національної академії наук України, Української асоціації Римського клубу, бізнесу та галузеві експерти.
Важливо, що члени правління платформи Global 100 RE UA, окрім професійної діяльності, серйозно займаються галузевою наукою. Зокрема, Голова правління Біоенергетичної асоціації України Георгій Гелетуха нещодавно захистив докторську дисертацію. Також в травні цього року Георгій Гелетуха з колегами стали лауреатами Державної премії України в галузі науки і техніки за роботу на тему “Технології та обладнання для виробництва і споживання альтернативних видів палива”.
Наприкінці вечора Олександр Домбровський анонсував проведення першого European Green Energy Golf Cup & Conference 2021», що відбудеться вже в середині липня. Слідкуйте за нашими новинами.

[:en]Global 100% RE Ukraine has launched a new format of regular meetings called “Green Dialogues“. Colleagues, like-minded people and experts in a form of informal net-working get the possibility to discuss the current issues and future projects. The subject of the first discussion was the carbon tax and its possible effects. In the heart of these “Green” Dialogues was the presentation of the Director of the Brussels Office of UBTA (Ukrainian Business & Trade Association) Nazar Bobytskyi “Carbon Tax as a New Level of Trade Protectionism. What the Ukrainian Exporters should Expect For?”.

 

[:]

Партнерський матеріал

Стати учасником
100 RE UA

Перейти на 100% відновлюваної енергетики в Україні – можливо!