8 грудня 2023 року відбулась міжнародна конференція «Національний виклик: деградація ґрунтів чи відновлення їх родючості?»

14.12.2023
Новини
4 рік поспіль Global 100% RE Ukraine спільно з БТУ – ЦЕНТР організовує цей захід, щоб створити практично ефективну коопераційну платформу для пошуку та втілення стратегічних заходів щодо відновлення родючості ґрунтів.
Цьогоріч фокус був направлений на відновлення родючості ґрунтів, що постраждали внаслідок воєнних дій.
14 спікерів, 7 годин трансляції, понад 400 реєстрацій.
Ключові тези цьогорічної конференції:
📌 На сьогоднішній день перед українськими землекористувачами постало безліч викликів, одним з яких є зниження родючості грунтів.
📌 Крім впливу цинічної військової агресії росії агросектор стикнувся з не менш загрозливим явищем – кліматичні аномалії, які катастрофічно впливають на врожайність наших грунтів.
📌 У світі щороку мільйони гектарів землі стають непридатними для користування, що в свою чергу призводить до майбутніх локальних конфліктів за ресурси – землю та воду.
📌 У світі продовжує існувати тенденція швидкого заробітку над довгостроковою перспективою землекористування. І на жаль, Україна тут не виняток.
Голова правління Global 100% RE Ukraine та президент МХП Еко Енерджи Олександр Домбровський у своїй доповіді зазначив про роботу компанії МХП у збереженні родючості грунтів.
“Як компанія МХП працює у напрямку відновлення та збільшення родючості грунтів:
♻️ ми використовуємо меліоранти (вапно або дефекат цукрового буряка);
♻️ як відповідальний виробник, ми використовуємо органічні добрива, які є в достатній кількості завдяки потужній базі тваринництва та птахівництва.
МХП вже декілька років будує свій бізнес за моделлю циркулярної економіки. В її моделі курячий послід та гній – це цінна сировина для виробництва зеленої енергії та органічних добрив. Крім того, ми ведемо постійну роботи з закордонними партнерами аби покращувати власні процеси та впроваджувати передові технології.
Декілька років тому, ми поставили перед собою надзвичайно амбітну ціль – 100% декарбонізоване виробництво, і крок за кроком ми йдемо до цієї цілі попри всі чинники”.
Партнерський матеріал

Стати учасником
100 RE UA

Перейти на 100% відновлюваної енергетики в Україні – можливо!