Баварсько-український онлайн-форум “Водень – енергія майбутнього”

01.10.2023
Новини
Мета форуму – поглиблення співпраці між Баварією та Україною у сфері водню та водневих технологій. Захід зібрав представників баварських підприємств та українських експертів, щоб обговорити економічну та політичну ситуацію в Україні та потенціал співпраці у сфері водневої енергетики.
Співзасновники Global 100% RE Ukraine Українська Воднева Рада підкреслили готовність України стати центром відновлюваної енергетики та виробництва зеленого водню. Проєкт в Одеській області отримав сертифікацію від Mission Innovation and Clean Hydrogen Partnership, як світовий флагман Hydrogen Valley.
Однак важливим викликом розвитку сфери є логістика та необхідність стандартизації та координації в цій сфері.
Інфраструктура для транспортування водню річкою Дунай також потребує модернізації, і ініціатива “Центральноєвропейський водневий коридор” вимагає спільної координації між країнами для забезпечення надійності та безпеки транспортування водню. Інтеграція мережі транспортування водню в Україні з іншими країнами Східної та Південно-Східної Європи в рамках «European Hydrogen Backbone» вимагає балансованого планування та співпраці.
Зважаючи на природні ресурси та географічне положення України, належне правове регулювання водневої галузі може стати ключовим фактором для забезпечення сталого енергетичного майбутнього та сприяння економічному зростанню країни.
Форум став важливим кроком у співпраці між Україною та Баварією у сфері водневої енергетики, сприяючи розвитку цієї важливої галузі для обох країн.
Партнерський матеріал

Стати учасником
100 RE UA

Перейти на 100% відновлюваної енергетики в Україні – можливо!