Бізнес-форум з відновлюваних газів у Відні

01.10.2023
Новини
27 вересня відбулася важлива міжнародна подія, у центрі обговорення якої актуалізували українське енергетичне питання, зокрема виробництво відновлюваних газів.
 
Бізнес-форум з відновлюваних газів відбувся межах спільної ініціативи European Commission та України та був організований Секретаріатом Енергетичного Співтовариства. Громадська спілка Global 100% RE Ukraine і Біоенергетична Асоціація України виступили партнерами форуму.
 
У роботі Форуму взяли участь міжнародні фінансові інституції, інвестиційні енергетичні компанії, енергетичні трейдери, аудиторські компанії, виробники біометану. Загалом українська команда була представлена найпотужнішими гравцями ринку.
 
Метою Форуму була презентація сталих та інноваційних проєктів у ланцюжку створення вартості відновлюваних газів в Україні, налагодження звʼязків з інвесторами приватного сектору, аналіз нормативних аспектів та досвіду розробки декарбонізованих газів у ЄС.
 
Georgii Geletukha , Голова правління Біоенергетична Асоціація України , представив огляд потенціалу біометану в Україні, актуальні розробки і плани. Він розповів, що біометан є оптимальним рішенням для України за рахунок готовності до закачування у газотранспортну систему та практично невичерпного ресурсу сировини. У своїй презентації він навів розрахунки UABIO щодо рентабельності біометанових проєктів в Україні на сьогодні.
 
Голова правління Global 100% RE Ukraine та президент МХП Еко Енерджи Aleksandr Dombrovskyy розповів про досвід «МХП Еко Енерджи», зокрема інноваційні проєкти: біометанізацію, зелений Н2, декарбонізацію та інтеграцію біосинергії в Україні; а також стратегію R&I потенціалу у співпраці з Horizon Europe та UA RES Business.
Партнерський матеріал

Стати учасником
100 RE UA

Перейти на 100% відновлюваної енергетики в Україні – можливо!