ФОРУМ «ВІДБУДОВА В ДІЇ 2.0» за участі УВЕА

19.02.2024
Новини
14 лютого 2024 року у рамках міжнародної будівельної Виставка KyivBuild Ukraine відбувся форум-практикум «Відбудова в дії 2.0». Учасниками цьогорічного форуму були провідні українські та міжнародні виробники й експерти в галузі будівництва, представники державної влади та міського самоуправління, національних та міжнародних неурядових програм і організацій, зокрема, USAID – US Agency for International Development, Програма DOBRE, PAUCI Foundation, Конфедерація будівельників України тощо.
🗣Одним зі спікерів форуму став Андрій Конеченков, голова правління Українська Вітроенергетична Асоціація – УВЕА, який взяв участь у першій сесії «Державно-приватне партнерство як інструмент підвищення фінансової спроможності громад», організованою Фонд відновлення Ірпеня.
«Співпраця держави і бізнесу з Ірпенем та Бородянкою, як найбільш постраждалими містами внаслідок вторгнення рф, має бути спрямована не тільки на відбудову зруйнованої інфраструктури, але й на їх перехід на місцеві, екологічно-чисті і децентралізовані джерела енергії, такі як сонце, вітер, біомаса. Проєкти, які сьогодні впроваджуються в цих містах в рамках кампанії #Renewables4Ukraine за підтримки World Wind Energy Association, EKOenergy ecolabel та УВЕА – на практиці демонструють, як втілити це в життя».
Лідери громад, експерти та представники громадськості, в свою чергу, поділилися досвідом та успішно реалізованими кейсами державно-приватного партнерства задля прискорення відбудови зруйнованих об’єктів та будівництва нових.
Партнерський матеріал

Стати учасником
100 RE UA

Перейти на 100% відновлюваної енергетики в Україні – можливо!