Конференція “Ведення бізнесу в Україні” у Вашингтоні, США

03.10.2023
Новини
З 21 по 22 вересня 2023 року в Вашингтоні, округ Колумбія відбулася конференція «Ведення бізнесу в Україні», організована CSIS | Center for Strategic & International Studies.
 
Ця конференція надала можливість представникам українського приватного сектору та уряду поспілкуватися з представниками транснаціональних компаній, та міжнародних фінансових інституцій щоб обговорити можливості українського бізнесу і відновлення країни, торгові можливості зі США та союзниками G-7.
В фокусі учасників конференції знаходились короткострокові дії по відновленню транспортної інфраструктури, енергетичного та агросектору та залучення до фінансування цих проєктів іноземних інвесторів.
 
Заяви Українського уряду щодо досягнення до 2035 року виробництва електроенергії за рахунок ВДЕ (50%) і ядерної енергії (50%) визвали серед учасників заходу жвавий інтерес. Багато обговорювалося питань щодо необхідності зміни законодавства України, створення комфортних умов для інвесторів з урахуванням страхування військових ризиків та державних гарантій збереження інвестицій з боку України.
 
У своєму виступі Голова Правління Українська Вітроенергетична Асоціація – УВЕА Андрій Конеченков зосередився на широких можливостях інвестування у вітроенергетичний сектор країни, підкресливши, що ще до початку війни вже була успішна історія плідної співпраці між американськими інвесторами та українськими компаніями вітроенергетичного сектору.
Партнерський матеріал

Стати учасником
100 RE UA

Перейти на 100% відновлюваної енергетики в Україні – можливо!