Олександр Домбровський та партнери біля BESS

МХП підключила до своєї мережі першу промислову систему накопичення енергії BESS

26.04.2024
Новини

BESS (Batterie Energy Storage System) – акумуляторна система зберігання енергії, призначена для накопичення, зберігання і видачі електричної енергії в мережу. Її завдання – підтримка стабільного і безперебійного електропостачання.

Як зазначив президент “МХП Еко Енерджі” Олександр Домбровський, це перша промислова система накопичення енергії, змонтована і підключена до власної мережі компанії.

“Система буде інтегрована з гібридною даховою сонячною станцією потужністю 1 МВт і зможе працювати в режимі off-grid. Даний проєкт впроваджено для роботи у власних мережах для потреб нашої компанії”, – розповів Домбровський.

До роботи були залучені команди MSP (Велика Британія), Voltage Group (Україна) та MHP Eco Energy (Україна).

Монтаж та налаштування обладнання проводився online, з використанням інноваційної технології Smart Glasses. За допомогою спеціальних віртуальних окулярів фахівці у Великій Британії дистанційно керували роботами в Україні.

За словами президента “МХП Еко Енерджі”, найближчим часом будуть завершені нові, дуже важливі проєктні кроки зі створення нових опорних проєктів розподіленої генерації, важливих як для компанії, так і для України загалом.

Партнерський матеріал

Стати учасником
100 RE UA

Перейти на 100% відновлюваної енергетики в Україні – можливо!