Навчання та Підтримка: Стартуй у Майбутнє з Сонячною Енергетикою

26.09.2023
Новини

В Україні стартував унікальний навчальний курс “Сонячний старт для ветеранів та ВПО”. Цей курс – ваша можливість за 16 тижнів здобути цінні знання та навички у сфері сонячної енергетики! Спеціально створений для ветеранів війни та внутрішньо переміщених осіб (ВПО). Розроблений таким чином, щоб бути доступним для всіх, в тому числі, для осіб, які мають контузії або ампутації.

Що ви отримаєте?
– Актуальні знання та навички для роботи в компаніях, що спеціалізуються на проєктуванні та встановленні сонячних електростанцій
– Сертифікат та сприяння працевлаштуванню (після успішного проходження навчальної програми та складання тестів)
– Психологічний супровід від команди професіоналів
Вимоги до кандидатів: досвід роботи в енергетиці або дотичних сферах, бажано з інженерною освітою; статус ветерана війни чи внутрішньо переміщеної особи (ВПО).
Для тих хто пройшов відбір, курс є повністю безкоштовним. Запрошуємо заповнити анкету та приєднатися до першого відбіркового етапу. Прийом заявок триває до 30 вересня.
Цей проєкт створено RePower Ukraine Charitable Foundation в рамках Програми «Підтримка організацій громадянського суспільства (ОГС)» в Україні у межах фінансової підтримки British Embassy Kyiv. Програма реалізується Crown Agents у партнерстві з International Alert і у співпраці з Crown Agents in Ukraine .
Партнерський матеріал

Стати учасником
100 RE UA

Перейти на 100% відновлюваної енергетики в Україні – можливо!