Підсумки Ukrainian Gas Forum: НОВА ЕНЕРГЕТИЧНА АРХІТЕКТУРА СВІТУ І ЗЕЛЕНИЙ ПЕРЕХІД

13.11.2023
Нюзрум
Global 100% RE Ukraine спільно ГО «Експертна рада з питань розвитку газової промисловості та ринку природного газу», організували прес-конференцію про підсумки Ukrainian Gas Forum: “НОВА ЕНЕРГЕТИЧНА АРХІТЕКТУРА СВІТУ І ЗЕЛЕНИЙ ПЕРЕХІД”.
Разом з генеральним інтегратором та головним натхненником Ukrainian Gas Forum Леонід Уніговським, головою правління Global 100% RE Ukraine та президентом МХП Еко Енерджи Олександр Домбровський віце-президентом Energy Club – Клуб енергетики Іваном Григоруком та головним редактором журналу ЕнергоБізнес Петро Біляном зазначили ключові тези та меседжі цьогорічної газової події номер №1.
? Подія зібрала фахівців в рамках однієї події, які готові пропонувати реальні рішення для українськоі енергетики в умовах жорстокої війни проти України;
?Модель енергетичної системи і енергетичної політики в умовах війни, кардинально відрізняється від моделі в умовах мирного часу;
?Форум дав можливість зрозуміти, які внутрішні енергетичні ресурси в Україні наразі наявні, включаючи відновлювальні, та які ключові тренди для розвитку нашої енергетики взагалі існують до Перемоги, для Перемоги і після нашої Перемоги.
? Ключове завдання поточного моменту – підвищити рівень фізичного захисту, надійності та ефективності нашої енергетики. Покращити рівень використання внутрішніх енергоресурсів.
? Динамічне впровадження Micro grid, Smart grid, систем накопичення енергії, разом з розподіленою генерацією і з формуванням балансуючої системи виробництва і споживання електричної енергії – це основні стовпи сталості певних регіонів і їх життєдіяльності.
Партнерський матеріал

Стати учасником
100 RE UA

Перейти на 100% відновлюваної енергетики в Україні – можливо!