REBUILD UKRAINE 2023

21.11.2023
Новини
14 та 15 листопада 2023 року у Варшаві, Польща, за активної участі Українська Вітроенергетична Асоціація – УВЕА пройшла Друга міжнародна виставка та конференція ReBuild Ukraine 2023 «Енергія для відновлення України».
Конференція відбулася за ініціативою Міністерство енергетики України та об’єднала в собі голоси представників владних структур з України, Європейського Союзу, США, та Канади, та більш ніж 500 компаній секторів енергетики та будівництва з 30 країн світу, заради відкритого обговорення відбудови економіки та енергетики України.
 
Представники УВЕА зосереджували увагу гостей на ролі відновлюваної енергетики у відбудові енергетичного сектору України як під час війни, так і після перемоги.
Українську делегацію високопосадовців очолив міністр енергетики України Герман Галущенко, який під час своєї промови наголосив на важливості енергетичної незалежності від країни-агресора, що її зараз розвиває Україна, та акцентував на незалежності від викопного палива та від його імпорту як на головному інструменті побудови стійкості енергосистеми кожної держави. Для створення енергетично незалежного ринку в Україні, відновлення енергетичної інфраструктури України має відбуватися на базі відновлюваних джерел енергії.
Андрій Конеченков, Голова Правління УВЕА: «Відновлення енергетичної системи України неможливо без залучення інвестицій. Україна має створити прозорі, привабливі умови для західних інвесторів. Даний захід надає можливість зустрітися з багатьма провідними компаніями та організаціями, в першу чергу, країн ЄС, які налаштовані на активну участь у відбудові нашої країни».
Партнерський матеріал

Стати учасником
100 RE UA

Перейти на 100% відновлюваної енергетики в Україні – можливо!