Співробітництво Чехії та України у сфері водню

21.11.2023
Новини
За координації Українська Воднева Рада, відбулася важлива подія, яка визначає новий етап у розвитку чистої енергетики та зеленого майбутнього України. Делегації Чехії та України зібралися для закріплення своєї відданості сталому розвитку та початку важливого етапу в області водневого співробітництва.
Олександр Дьяченко, Віце-президент Українська Воднева Рада разом із Президенткою асоціації Polina Kazakevych – виділили головну ідею: важливість спільної праці на шляху до створення екологічно чистого та стійкого енергетичного майбутнього.
 
Основною метою зустрічі було визначення конкретних напрямків співпраці, розробка планів спільних досліджень, технологічних інновацій та інвестиційних можливостей у сфері водневої енергетики. Представники обох країн висловили впевненість, що це партнерство буде фундаментом для новаторських рішень, технологічних досягнень та економічного зростання, сприяючи спільній меті – зробити нашу планету чистішою та здоровішою.
Учасники обговорили ініціативу “Центральноєвропейський водневий коридор”, яка передбачає створення водневої “магістралі” для транспортування водню з України через Словаччину та Чехію до Німеччини. Це важливий крок у реалізації глобальних цілей зменшення викидів парникових газів та переходу до низьковуглецевої енергетики.
Особливий акцент уваги зосередили на проектах «Водневих долин» з виробництва «зеленого» водню в Закарпатті та Одеській області, які можуть стати ключовими внесками у цю стратегічну ініціативу. Представники обох сторін підкреслили свою готовність активно співпрацювати для реалізації проектів, спрямованих на розвиток водневої енергетики.
Партнерський матеріал

Стати учасником
100 RE UA

Перейти на 100% відновлюваної енергетики в Україні – можливо!