У Берліні відбувся German-Ukrainian Green Business Dialogue, організований Global 100% Re Ukraine

11.06.2024
Новини

Напередодні Конференції з відновлення України 2024 – URC2024 – Global 100% Re Ukraine провела у Берліні підготовчий захід, присвячений проблемам відновлюваної енергетики в контексті відновлення України – German-Ukrainian Green Business Dialogue.

Мета заходу – об’єднати німецькі та українські підприємства з відновлюваної енергетики, а також політиків напередодні Конференції відновлення України, зробити порядок денний сектору відновлюваної енергетики видимим для політиків, які збираються на URC, а також сприяти відновленню енергетичного потенціалу України за допомогою відновлюваних джерел енергії та забезпечити “зелену” трансформацію в процесі відновлення.

Зокрема в темах до обговорення – питання та пропозиції представників відновлюваної енергетики для відбудови України, які були порушені на підготовчій онлайн-дискусії у травні (посилання – в коментарях). Сонце, вітер, біогаз, системи зберігання енергії – все, що може допомогти нам вистояти зараз і згодом вийти з війни на новому, більш чистому, інноваційному, технологічному рівні.

“Сьогодні спільно з German Renewable Energy Federation дуже практично відпрацювали в Берліні. Які сучасні енергетичні рішення потрібні Україні, для відновлення зруйнованого енергетичного потенціалу і підготовки до зими 2024/25. Як швидко створити розподілену генерацію в Україні. Які системи накопичення енергії потрібно використовувати. Як інтегрувати енергію сонця і вітру з сучасними smart grid. Зелений водень, біогаз, біометан, зелений амоній і метанол, були темами для обговорення”, – стисло підсумував після заходу голова правління Global 100% Re Ukraine Олександр Домбровський на своїй фейсбук-сторінці.

Організатори заходу:

  • Федерація відновлюваної енергетики Німеччини (BEE),
  • Global 100% RE Ukraine,
  • Німецько-Українське енергетичне партнерство, яке реалізується Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) за дорученням Федерального міністерства економіки, економіки та клімату Німеччини (BMWK) у співпраці з Міністерством енергетики України.

Модератор – Сандра Ростек, керівник відділу політичних справ, Німецька федерація відновлюваної енергетики (BEE).

Foto: Axel Schmidt

Партнерський матеріал

Стати учасником
100 RE UA

Перейти на 100% відновлюваної енергетики в Україні – можливо!