У Хмельницькому профучилищі встановили сонячні панелі

09.11.2023
Новини
Це спільний проєкт освітнього закладу та Хмельницький енергетичний кластер , основна мета якого – інтегрувати тематику альтернативної енергетики в освітній процес.
На даху вищого професійного училища №25 з’явилися сонячні панелі, а учні закладу отримали можливість долучитися до процесу їх встановлення.
 
Потужність встановлених фотомодулів – 3,5 кіловата. Наразі сонячної альтернативи вистачає, аби частково забезпечувати електроенергією один із корпусів навчального закладу. Станцію збирали учні під наглядом викладача та постачальника панелей. А спеціальні стенди та додаткові прилади допомагають вивчати тематику альтернативної енергетики, а також слідкувати за процесами накопичення сонячної енергії.
 
Окрім того, з першого вересня наступного року в училищі планують готувати фахівців, які будуть в майбутньому встановлювати та обслуговувати сонячні електростанції. А вже зараз дізнатися про роботу сонячних електростанцій на базі училища запрошують всіх бажаючих: перша безкоштовна освітня лекція запланована на 18 листопада.
Партнерський матеріал

Стати учасником
100 RE UA

Перейти на 100% відновлюваної енергетики в Україні – можливо!