Українська Воднева Рада приєдналася до Африканського Водневого Партнерства

15.02.2024
Новини
Українська Воднева Рада приєдналася до Африканського Водневого Партнерства (АВП), ставши першим представником зі Східної Європи, що став членом цього престижного союзу.
 
Доктор Іннесент Увуйярен, Директор та Голова АВП, привітав Українську Водневу Раду та підкреслив важливість міжнародних союзів у вирішенні спільних викликів. Співпраця між АВП та УВР націлена на вирішення проблем, таких як створення екологічно чистих заводів для виробництва добрив для сільського господарства, особливо важливих для економіки України, що значно залежить від секторів, які важко декарбонізувати без водню.
 
Polina Kazakevych, Президентка УВР, висловила своє захоплення, заявивши: “Приєднання до Африканського Водневого Партнерства є значущим кроком до глобального союзу для сталої енергії. Разом ми освітлюємо шлях до енергетичної незалежності, дбайливого ставлення до довкілля та світлого, зеленого майбутнього.”
 
Доктор Олександр Рєпкін, Засновник та Член Правління УВР, підкреслив важливість стратегічного співробітництва, наголосивши на неймовірній можливості співпраці між Україною та Африкою через їхні багаті відновлювальні ресурси та зростаючий попит на енергію.
Партнерський матеріал

Стати учасником
100 RE UA

Перейти на 100% відновлюваної енергетики в Україні – можливо!