Українська Воднева Рада взяла участь у Energy Week Black Sea 2024

16.02.2024
Новини
Українська Воднева Рада взяла участь у Energy Week Black Sea 2024 в Бухаресті, Румунія.
 
“Ніколи не втомлююся говорити про вагому роль водню та переваги України для його виробництва”, – зазначив Олександр Рєпкін. “Зелений водень стоїть в центрі нашого шляху до сталого енергетичного майбутнього. Його потенціал для декарбонізації різних секторів безпрецедентний”.
 
Україна є одним з ключових гравців в Європейській стратегії з водню, яка має величезний потенціал для виробництва та експорту зеленого водню. За його словами, Україна демонструє свою готовність впроваджувати зелений водень та бути лідером у сфері інноваційних рішень у відновлюваній енергетиці.
 
Олександр Рєпкін виділив два революційні пілотні проекти: Великомасштабні водневі долини на заході України та в Одеській області. Ці проекти, за його словами, демонструють технічну можливість виробництва зеленого водню, його економічну доцільність та потенціал для масштабування.
 
Energy Week Black Sea є важливою платформою для сприяння діалогу, співпраці та інвестицій у розвиток відновлюваної енергетики в регіоні Чорного моря. За участі представників з Румунії, Болгарії, Молдови, Грузії, Туреччини та України, захід сприяє важливим дискусіям, спрямованим на підтримку сталого енергетичного розвитку.
Партнерський матеріал

Стати учасником
100 RE UA

Перейти на 100% відновлюваної енергетики в Україні – можливо!