Українська Воднева Рада взяла участь у Європейській конференції з водневої енергетики

12.03.2024
Новини

6-8 березня у Більбао відбулася Європейська конференція з водневої енергетики (EHEC), один з найвизначніших міжнародних заходів у галузі водню. На запрошення Іспанської водневої асоціації Українська Воднева Рада взяла участь у паралельній сесії під назвою «Виклики та можливості у водневому секторі в Європі та Латинській Америці».

Як зазначила Президентка Української Водневої Ради Polina Kazakevych, міжнародна співпраця є ключовим елементом для успішного розвитку водневої енергетики та реалізації спільних цілей на шляху зеленого переходу. Саме тому розвиток взаємовідносин з іноземними партнерами та представлення України на таких поважних платформах є невід’ємною частиною просування енергетичного порядку денного країни та роботи Асоціації.

На заході Українську Водневу Раду представив член правління Олександр Рєпкін. Він зауважив, що незважаючи на виклики, пов’язані з війною з росією, Україна продовжує впевнено крокувати вперед до водневого майбутнього. Зокрема, він поділився напрацюваннями з підготовки національної Водневої стратегії та тим, які водневі ініціативи та проекти розвиваються в Україні.

Партнерський матеріал

Стати учасником
100 RE UA

Перейти на 100% відновлюваної енергетики в Україні – можливо!