У «найособливіший день високосної зими», 29 лютого 2020 року, відбулася презентація нового проекту Руслани, співачки, Амбасадора чистої енергії в Україні та Члена Праління Global 100RE Ukraine: допрем’єрний показ унікального музичного відео «МИ ВІТЕР/WE ARE WIND» та презентація міні альбому (4 пісні) з однойменною назвою.

Як музику наповнити чистою енергією, а чистій енергії подарувати популярність? Як зробити “чисту” енергію зрозумілою та популярною для людей всього Світу? – Таку мету поставила та успішно реалізовує Руслана.

Захід розпочався з прес – конференції співачки та подальшої демонстрації кліпу на нову пісню “Ми Вітер” для представників ЗМІ. Даний кліп є без перебільшення унікальною відео роботою, оскільки зйомки відбувалися на 120 метровій висоті, на площадці гондоли 3,65 МВт-ної вітряної турбіни Новотроїцької ВЕС, девелопером якої є компанії “Віндкрафт Таврія”, що на Херсонщині.

Після презентації кліпу для представників ЗМІ, основне дійство розгорнулося у гольф-клубі “Cosmos Golf”, де після спеціального відео перформансу з демонстрацією можливого сценарію майбутнього, Руслана з музикантами наживо відтворила 4 треки в етно – стилі з нового міні – альбому, присвяченого саме силі чистої енергії.

Серед присутніх були журналісти, представники шоу-бізнесу та індустрії відновлюваної енергетики, голови асоціацій та великих підприємств, академіки, представники депутатського та дипломатичного корпусу, уряду та громадських рухів:


Руслана  презентувала перший і поки що єдиний у своєму роді музичний відео кліп, який присвячений майбутньому на чистій енергії. Вірю, що енергії Руслани вистачить ще на нескінченну кількість чистих проєктів та потужних ідей! Саме такі кроки наближають нас до чистого світу і екологічно чистої економіки, в основі яких лежить ефективний і швидкий перехід до 100% ВДЕ!” – Олександр Домбровський, Голова Правління платформи Global 100% RE Ukraine

“Підтримка розвитку “зеленої” енергетики з боку музикантів, митців, зірок може стати сучасним трендом в усьому світі. Руслана, як Всесвітній Амбасадор “чистої” енергії, стала першою в світі співачкою, яка через музичний кліп показала майбутнє безвуглецевої енергетики, яка зможе зупинити глобальне потепління і врятувати нашу планету. Українська вітроенергетична асоціація дуже вдячна Руслані за її новий музичний проєкт на підтримку вітроенергетики та використання замість шкідливого для екології викопного палива безмежної, чистої енергії природи” – Андрій Конеченков, Голова Правління Української вітроенергетичної асоціації


Ми віримо, що такі проекти та події надихатимуть всіх нас до більшого, а саме чистого розвитку світу та нашої України!