Ми підписали меморандуми про партнерство з Інститутом відновлюваної енергетики НАН України, Громадською спілкою “Асоціація “Бізнес-Варта” та Громадською спілкою Органічна Україна. Тепер у нас відкривається більше можливостей, ми радіємо, що стільки активних учасників працюють та сприяють розвитку чистої енергії.


“Ми системно рухаємось до досягнення нашої мети та підтримки принципів чистого зростання України. Світ потребує чистої енергії, чистих органічних продуктів, захисту та безпеки розвитку. Адже чистий розвиток повинен стати пріоритетом для енергонезалежної України. Особливо в контексті боротьби з глобальним потеплінням у світі.”Олександр Домбровський, Голова Правління платформи Global 100% RE Ukraine


Ми знаємо, як необхідно об’єднуватись задля спільної мети, спільних завдань та невідкладних планів у підтримці подібних ініціатив. Україні необіхдно імплементовувати проекти щодо успішної трансформації в енергонезалежну, екологічно комфортну та щасливу країну та надати підтримку й стимули задля переходу суспільства та бізнесу до 100% чистої енергії.

Приєднуйтесь до нас, це наші спільні кроки до реалізації проектів 100% ВДЕ!