Global 100% RE Ukraine минулого року розпочала новий формат регулярний зустрічей – Зелені діалоги. 💚 Їхня суть полягає в тому, що «зелені» однодумці мають можливість в рамках дискусій обмінятися думками та ідеями з питань розвитку «зелених» технологій та екологічної відповідальності бізнесу та держави.
Й така зустріч відбулась 10 вересня. В центрі Зелених діалогів цього разу була надзвичайно інформативна та захоплююча презентація Президента Української Асоціації Римського клубу, доктора економічних наук Віктора Галасюка на тему «Загадка швидкого економічного зростання та великий зелений перехід. Синергія спільного руху».
В рамках презентації та дискусії ми обговорили, чому одні країни багаті, а інші – бідні, й як країні досягти економічного зростання. Яку роль в цьому процесі відіграє спеціалізація країни (відповідь: фундаментальну!). Що відбувається з ВВП України та прогнози щодо подальшого економічного розвитку держави. Чому за сировинною напрямленістю держави немає майбутнього. Важливість «зеленого» переходу, роль відновлюваної енергетики в цьому процесі та чому 1$, зароблений на викопному паливі не дорівнює 1$, заробленому «зеленою» енергетикою. Основні кліматичні виклики, шляхи їхніх вирішень та ряд інших глобальних питань.
Було дуже цікаво! Щиро дякуємо пану Галасюку за те, що не лишили жодного гостя байдужим до проблематики та інформації, а гостям – за плідну та фахову дискусію.
Далі – більше! 💚