5 жовтня відбувся круглий стіл « Торговельні війни: мистецтво захисту – 2021», організований юридичною компанією «Ілляшев та партнери» та Українською Асоціацією бізнесу та торгівлі. Із спеціальною доповіддю виступила Віце-прем’єр-міністр з питань європейської та євроатлантичної інтеграції України Ольга Стефанішина, яка розповіла про пріоритети України в процесі оновлення Угоди про асоціацію Україна-ЄС.
В сесії «Зовнішньоекономічні вектори України» взяли участь Тарас КАЧКА, заступник Міністра економіки України — Торговий представник України, Назар БОБИЦЬКИЙ, директор Брюссельського офісу UBTA,Станіслав ЗІНЧЕНКО, директор GMK Center та Голова Правління нашої «зеленої» платформи Олександр ДОМБРОВСЬКИЙ.
Пан Домбровський у своїй промові наголосив на тому, що, у разі енергетичної незалежності України, економіка б могла щорічно отримувати 15 млрд дол. США. А за 30 років незалежності ми віддали на імпорт енергоресурсів суму, еквівалентну 3 ВВП сучасної України. «Ідея енергоефективної економіки має стати національною ідеєю України. Тоді й шкідливих викидів буде менше.» , – сказав Олександр Домбровський.