16 грудня в екосвідомій спільноті відбулась подія, що за масштабами не відстає від Голлівудського вручення Оскарів! 🌟 А саме – IV щорічний форум “Лідерство і Екотрансформація», під час якого найбільш проривні «зелені» кейси та стейкхолдери екотрансформації отримали свої відзнаки – ЕКООскари.
Організатором заходу традиційно виступило видання «ECOBusiness» та Професійна асоціація екологів України, які є співзасновниками та учасниками Global 100% RE Ukraine.
Учасники четвертого щорічного форуму поділились досвідом впровадження безвідходного виробництва, рішеннями проблем очистки повітря та утилізації небезпечних відходів, розказали, як займаються екологічним просвітництвом і поширюють принципи раціонального природокористування та енергозбереження.
Серед номінантів цьогорічної відзнаки персональний внесок в екотрансформацію України відмічені і ряд засновників «зеленої» платформи Global 100% RE Ukraine, зокрема:
✅Голова правління Global 100 RE UA Олександр Домбровський;
✅Виконавчий директор Асоціації сонячної енергетики України Артем Семенишин;
✅Голова правління Біоенергетичної асоціації України Георгій Гелетуха;
✅Голова правління Української вітроенергетичної асоціації Андрій Конеченков;
✅Голова правління Української асоціації енергосервісних контрактів Олексій Корчміт.
Під час свого виступу Олександр Домбровський відмітив, що дуже символічним та таким, що підтверджує глобальну важливість екотрансформації, є той факт, що цьогоріч Нобелівську премію з фізики отримали вчені, які розвинули наші знання про клімат Землі та про те, як людство на нього впливає.
Ми наголошуємо, що спільними зусиллями крокуватимемо далі до нашої амбітної та необхідної мети – 100 % ВДЕ!