Деградація ґрунтів як не тільки національний, а й глобальний виклик ❗️

9 грудня відбулась 2га онлайн-конференція «Національний виклик: деградація ґрунтів чи відновлення їх родючості», організована за підтримки Органічна Україна, БТУ – ЦЕНТР, МХП, Бізнес-школа МІМ та нашої «зеленої» платформи Global 100% RE Ukraine.
Протягом 5 годин представники від науки, бізнесу та державної влади спільно шукали реальні практичні рішення для вирішення питання відновлення родючості ґрунтів.
Александр Домбровский, Голова Правління нашої платформи, під час свого виступу відмітив, що дуже важливо, що конференція стає традиційною, адже питання, яким вона присвячена, стають все більш й більш нагальними. Він пригадав, як рік тому організатори конференції думали над назвою та над тим, чи не надто гучними є слова про «національний виклик». «Зараз, повернувшись із Глазго, можу із впевненістю сказати – НІ! Це не просто національний, а це глобальний виклик!», – сказав пан Домбровський.
Олександр Домбровський також говорив про те, що під час свого виступу цьогоріч у Глазго, він акцентував увагу на 2 тезах:
1. Ми маємо нагодувати світ.
2. Ми маємо зберегти планету. 🌍
«Наче, так мало слів, а така складна формула, яка містить під собою багато проблем, але й також колосальні можливості. Основна надамбітна ідея нашої платформи – 100%-ве використання ВДЕ, й це є можливим. Але людство має зробити вибір: варварським методом продовжувати виснажувати природні ресурси або обрати цивілізаційний підхід. Вибір за нами.», – підсумував пан Домбровський.