Український біогазовий комплекс компанії МХП визнано одним з найкращим в світі

Оголошено фіналістів всесвітнього конкурсу біогазових технологій «AD&Biogas Industry Award 2022».  Найінноваційніші біогазові технології та проекти в світі, а також ключові лідери галузі отримають відзнаку та будуть представлені головній глобальній біогазовій події «The World Biogas Summit»,що пройде цього літа у Великобританії.  Організовує захід Всесвітня біогазова асоціація разом із партнерами.

Серед фіналістів Глобальної відзнаки біогазової індустрії є і український проект – біогазовий комплекс агроіндустріального  холдингу МХП. Проект визнано одним з найкращих у світі в категорії «AD Circular Solution»

Компанія МХП успішно реалізовує модель циркулярної економіки, яка відповідає найкращим практикам в світі, що сьогодні в чергове підтвердили глобальні інституції, зокрема Всесвітня біогазова асоціація.

В основі циркулярної економіки МХП є біогазові технології. В умовах війни ми продовжуємо ефективно трансформувати відходи виробництва у відновлювану електроенергію, «зелене» тепло та «чисті» органічні добрива.

Бізнес та економіка, що побудована за циркулярною моделлю можуть бути повністю незалежними.

Це приклад того як продовжувати скорочувати викиди парникових газів, замінувати імпортний газ та добрива, відновлювати родючість ґрунтів, а і працювати над новими інноваційними рішеннями для зміцнення енергетичної та продовольчої безпеки, навіть у воєнних умовах.

Україна переможе. А після перемоги відбудуємо країну за найкращими екологічними стандартами та найновішими і найчистішими технологіями.