3-15 червня 2022 року відбулась Польська вітроенергетична конференція, в рамках якої Українська Вітроенергетична Асоціація – УВЕА провела Україно-Польський круглий стіл. 🇺🇦 🇵🇱
Польська вітроенергетична конференція є найбільшим галузевим заходом Польщі та Центральної та Східної Європи й організовується Польською вітроенергетичною асоціацією за підтримки Міністерства клімату та навколишнього середовища Польщі. УВЕА стала основним міжнародним партнером заходу, участь в якому взяли 1500 учасників зі всієї Європи.
Амбасадор відновлюваної енергії в світі Ruslana виступила під час урочистого відкриття конференції. Вона закликала переходити на 100% ВДЕ, адже це наразі не лише про екологію, а й про глобальну енергетичну безпеку.
Під час українсько-польського круглого столу українські та польські профільні компанії та експерти провели дискусію щодо перспектив післявоєнного відновлення сектора вітрової енергетики України, залучення польських компаній на ринок ВДЕ України, ролі міжнародних фінансових інституцій у створенні сприятливого бізнес-клімату в Україні. В заході також взяли участь представники Асоціації сонячної енергетики України.